STUDENI 2014. – mjesečni program

IZ DANA U DAN

 

  • subota 1.11.

nema programa u dvorani czk

  • nedjelja 2.11.

16.00 ROBI: UZBUNA NA ORLOVU VRHU

PELLE POLITBIL PA SPORET

animirani film sinkroniziran na hrvatski jezik

Režija: Rasmus A. Sivertsen

18.00 LJETO U PROVANSI

AVIS DE MISTRAL

drama

Režija: Rose Bosch

Uloge: Jean RenoAnna GalienaChloé Jouannet

20.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA

WALK AMONG THE TOMBSTONES

akcijski mistični krimić

Režija: Scott Frank

Uloge: Liam Neeson, Dan StevensDavid Harbour

  • ponedjeljak 3.11.

18.00 ROBI: UZBUNA NA ORLOVU VRHU

animirani film sinkroniziran na hrvatski jezik

20.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA

akcijski mistični krimić

  • utorak 4.11.

18.00 LJETO U PROVANSI

drama

20.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA

akcijski mistični krimić

srijeda 5.11.

nema filmskog programa u dvorani czk

  • četvrtak 6.11.

20.00  Tribina ČČ

DANI ČEŠKOG FILMA

REVIVAL

glazbena komedija

Režija: Alice Nellis

Uloge: Bolek PolívkaMiroslav KrobotKarel Hermánek

  • petak 7.11.

18.00 KOKO 3: LJUBAV ILI SMRT

dječja avantura

Režija: Daniel Kušan

Uloge: Antonio Parać, Kristian Bonačić, Nina Mileta, Vanja Markovinović

20.00 IDEMO NA MORE

obiteljska komična drama

Režija: Jiří Mádl

Uloge: Petr SimcákZdenek BarinkaAnastázie Chocholatá

  • subota 8.11.

16.00 KOKO 3: LJUBAV ILI SMRT

dječja avantura

18.00 NARKO KULTURA

NARCO CULTURA

Režija: Shaul Schwarz

dokumentarni glazbeni film

20.00 KRASNO

krimi komedija

Režija: Ondřej Sokol

Uloge: Ondřej Sokol , Martin FingerJana Krausová

  • nedjelja 9.11.

16.00 Kazališna družina PINKLEC Čakovec

Dječje kazalište Dubrava u Zagrebu

KUĆNI DUHOVI ILI NEVIDLJIVI RECEPT ZA SREĆU

lutkarska predstava za djecu

18.00 KOKO 3: LJUBAV ILI SMRT

dječja avantura

20.00 NARKO KULTURA

dokumentarni glazbeni film

  • ponedjeljak 10.11.

18.00 KOKO 3: LJUBAV ILI SMRT

dječja avantura

20.00 TIR

dokumentarno-igrani film

Režija: Alberto Fasulo

Uloge: Branko Završan, Marijan Šestak, Lučka Počkaj

  • utorak 11.11.

18.00 NARKO KULTURA

dokumentarni glazbeni film

20.00 TIR

dokumentarno-igrani film

  • srijeda 12.11.

nema filmskog programa u dvorani czk

  • četvrtak 13.11.

20.00 Tribina ČČ

HNK U VARAŽDINU

GOZBA

  • petak 14.11.

18.00 PREGLUP I PREGLUPLJI

DUMB AND DUMBER TO

komedija

Režija: Bobby Farrelly, peter Farrelly

Uloge: Jim Carrey, Jeff Daniels, Angela Kerecz, Kathleen Turner

20.00 ŽIVOT JE LAKŠI ZATVORENIH OČIJU

Vivir es fácil con los ojos cerrados

Living Is Easy with Eyes Closed

komična drama

Režija: David Trueba

Uloge: Natalia de Molina, Javier Cámara, Francesc Colome, Ramón Fontsere, Rogelio Fernández

  • subota 15.11.

16.00 KOKO 3: LJUBAV ILI SMRT

dječja avantura

18.00 PREGLUP I PREGLUPLJI

komedija

20.00 O KONJIMA I LJUDIMA

komična romantična drama

  • nedjelja 16.11.

16.00 Forum Ljubljana, Federacija

RASPJEVANI ZAMAK

multimedijalna predstava za djecu

18.00 KOKO 3: LJUBAV ILI SMRT

dječja avantura

20.00 ŽIVOT JE LAKŠI ZATVORENIH OČIJU

komična drama

  • ponedjeljak 17.11.

18.00 PREGLUP I PREGLUPLJI

komedija

20.00 ŽIVOT JE LAKŠI ZATVORENIH OČIJU

komična drama

  • utorak 18.11.

18.00 PREGLUP I PREGLUPLJI

komedija

20.00 O KONJIMA I LJUDIMA

komična romantična drama

  • srijeda 19.11.

20.00 – JAZZ FAIR

VLATKO STEFANOVSKI TRIO

nema filmskog programa u dvorani czk

  • četvrtak 20.11.

20.00  Tribina ČČ – 20. JAZZ FAIR

CHRIS JARRETT

LELA KAPLOWITZ –vokal

BIG BAND HRVATSKE RADIOTELEVIZIJE

  • petak 21.11.

20.00  JAZZ FAIR

HUBERT TUBBS –vokal (SAD)

SEPTATONICS band

  • subota 22.11.

19.00 Dvorana Zrinski/Scheier

KONCERT

Kinga Horvath-Altornay, sopran

16.00 SPAŠAVANJE DJEDA MRAZA

SAVING SANTA

animirana obiteljska bajka sinkronizirana na hrvatski jezik

Režija: Leon Joosen

Uloge/glasovi:

18.00 IGRE GLADI: ŠOJKA RUGALICA 1. DIO

THE HUNGER GAMES: MOCKINGJAY – PART 1

SF akcijska avantura

Režija: Francis Lawrence

Uloge: Jennifer Lawrence, Jeffrey Wright,  Josh Hutcherson, Liam Hemsworth

20.00 PREGLUP i PREGLUPLJI 2

DUMB AND DUMBER TO

komedija

Režija: Bobby Farrelly, peter Farrelly

Uloge: Jim Carrey, Jeff Daniels, Angela Kerecz, Kathleen Turner

  • nedjelja 23.11.

16.00 SPAŠAVANJE DJEDA MRAZA

animirana obiteljska bajka sinkronizirana na hrvatski jezik

18.00 IGRE GLADI: ŠOJKA RUGALICA 1. DIO

SF akcijska avantura

20.00 PREGLUP I PREGLUPLJI 2

komedija

  • ponedjeljak 24.11.

18.00 SPAŠAVANJE DJEDA MRAZA

animirana obiteljska bajka sinkronizirana na hrvatski jezik

20.00 IGRE GLADI: ŠOJKA RUGALICA 1. DIO

SF akcijska avantura

  • utorak 25.11.

18.00 IGRE GLADI: ŠOJKA RUGALICA 1. DIO

SF akcijska avantura

20.00 PREGLUP I PREGLUPLJI 2

komedija

  • srijeda 26.11.

nema filmskog programa u dvorani czk

  • četvrtak 27.11.

20.00 Tribina ČČ

Satiričko kazalište Kerempuh Zagreb

PREDSTAVA HAMLETA U SELU MRDUŠA DONJA

  • petak 28.11.

18.00 Knjižnica Nikola Zrinski

KINEMATOGRAFIJA U NDH

promocija knjige Daniela Rafaelića

18.00PINGVINI S MADAGASKARA

THE PENGUINS OF MADAGASCAR

animirana komična avantura sinkronizirana na hrvatski jezik

Režija: Eric Darnell, Simon J. Smith

Uloge/glasovi:

20.00 IGRE GLADI: ŠOJKA RUGALICA 1. DIO

SF akcijska avantura

  • subota 29.11.

19.00 VESELI MEĐIMURCI

65 godina rada

  • nedjelja 30.11.

16.00PINGVINI S MADAGASKARA

animirana komična avantura sinkronizirana na hrvatski jezik

18.00 IGRE GLADI: ŠOJKA RUGALICA 1. DIO

SF akcijska avantura

20.00 BROJ 55

hrvatski ratni film

Režija: Kristijan Milić

Uloge: Goran Bogdan, Marko Cindrić

 

 

  • CENTAR ZA KULTURU ZADRŽAVA PRAVO IZMJENE PROGRAMA.

Sva prava pridržana. 2014. Centar za kulturu Čakovec